Výstavba objektů jakékoliv složitosti., Když profese — je náš život., Tým zkušených profesionálů., Více než 10 let na trhu., Moderní stavební technologie., Splníme váš sen., Jakost. Poctivost. Služby.

Výstavba domů

Projektové oddělení společnosti BormanStavInvest s.r.o - jsou to odborníci vysoké kvalifikace s obrovskými zkušenostmi, kteří vám pomohou nejen splnit projektovou produkty všech úrovní složitosti, ale i při nutnosti sladit ji ve všech státních strukturách.

Výstavba domů

Naše výhody

Poskytování komplexních služeb pro jednoho dodavatele.

Disponujeme potřebnými speciálními zařízeními a vybavením pro zemní, betonové, stavební, střešní a další práce. V naší společnosti si můžete objednat kompletní stavební služby, od založení nadace až po dokončovací práce.

Práce v krátké době.

Soukromý dům nebo chalupa může být postavena během několika málo měsíců. Pečlivě plánujeme práce, abychom zajistili jeji rychlé dokončení.

Bonita.

Při projektování a výstavbě obytných domů, zařizování komunikace, vnitřní dekorací my striktně dodržujeme postup pro použití vhodných technologií a materiálů, a také požadavky relevantních hygienických norem, pravidel a jiných norem.

Etapy výstavby soukromých bytových domů a chalup:

Počáteční fáze.

Tvorba odhadů, plánování stavebních prací, sladění připravené dokumentace se zákazníkem.

Přípravná fáze.

Demontáž starých vzorů, vyčistění území, pokud je to nutné — instalace oplocení pro hřiště, domácí zlepšení dočasných staveb pro ubytování pracovních brigád, skladování materiálů a zařízení.

Stavba budovy.

Uspořádání základů s komunikací, výstavba nosných stěn, podlah, vnitřních oddílů, uspořádání střechy, instalace dveří a oken.

Vnější a vnitřní obložení.

Uspořádání fasády, provádění dekorativních povrchů v místnostech, elektroinstalace, instalace a připojení potřebného vybavení.

Závěrečná fáze.

Uvedení domu do provozu, podepsání zákona o přijetí práce.

Jsme vždy otevřeni ke konstruktivnímu dialogu s našimi zákazníky a jsme schopni vypracovat individuální nabídku přesně podle Vašich přání a potřeb.

Pomůžeme vám ve všech fázích výstavby

Kontaktujte nás a my uděláme Váš život jednodušší!