Výstavba objektů jakékoliv složitosti., Když profese — je náš život., Tým zkušených profesionálů., Více než 10 let na trhu., Moderní stavební technologie., Splníme váš sen., Jakost. Poctivost. Služby.

Fasádní práce

Fasádní práce

Fasáda určuje vzhled budovy. Kvalita dokončení, správný výběr materiálů a kompetentní práce ovlivňují mikroklima uvnitř budovy, účinnost izolace a hydroizolace stěn. Stavební a opravářské služby společnost BormanStavInvest s.r.o provádí fasádní práce jakékoliv složitosti.

Nabízíme:

  • opravy a rekonstrukce fasád pomocí různých materiálů;
  • obkladové práce (Fasádní dekorace s přírodním kamenem, dlažbou nebo umělým kamenem);
  • dekorativní úprava.

Instalujeme větrané fasády

Stavební firma BormanStavInvest s.r.o pracuje s jádry v obytných, veřejných, kancelářských a obchodních budov, průmyslových objektů, atd. Je možné provedení přírodním a umělým kamenem, dekorativní obklady a další materiály.

U nás si můžete objednat uspořádání větrané fasády. Ventilační fasádní systém Scanroc je správným řešením pro obložení a izolaci všech typů budov! Klíčovým rysem tohoto systému je trvale aktivní vzduchový kanál, který se nachází mezi tank (skelné vaty) a vysoce kvalitní fasadnym kamenem, který se po celou dobu životnosti podporuje izolace v optimálních vlastnostech.

Naše výhody:

Stavební a opravářské služby společnost BormanStavInvest s.r.o" plní fasádní práce podle platných stavebních, hygienických, požárních, ekologických předpisů.

Při navrhování a výběru materiálů se berou v úvahu vlastnosti materiálů stěn, jejich konstrukce. Nabízíme technicky gramotné, pohodlné a estetické řešení.

Společnost BormanStavInvest s.r.o provádí kompletní díla: nejen dekorativní obklad nebo montáž vlečky, ale i rekonstrukce fasád, školení, stěn, montáž beden, domácí zlepšení hydro a tepelné izolace, a tak dále

Si můžete objednat s povrchovou úpravou fasády spolu s dalšími stavebními nebo opravou díla nebo samostatně, při kosmetickém nebo kompletní rekonstrukci, po dokončení výstavby, rekonstrukce domů a tak dále

Pracujeme rychle a kvalitativně, nabízíme příznivé ceny, poskytujeme záruku kvality!

Jsme vždy otevřeni ke konstruktivnímu dialogu s našimi zákazníky a jsme schopni vypracovat individuální nabídku přesně podle Vašich přání a potřeb.

Pomůžeme vám ve všech fázích výstavby

Kontaktujte nás a my uděláme Váš život jednodušší!