Výstavba objektů jakékoliv složitosti., Když profese — je náš život., Tým zkušených profesionálů., Více než 10 let na trhu., Moderní stavební technologie., Splníme váš sen., Jakost. Poctivost. Služby.

Navrhování a design

Navrhování

Projektové oddělení společnosti BormanStavInvest s.r.o - jsou to odborníci vysoké kvalifikace s obrovskými zkušenostmi, kteří vám pomohou nejen splnit projektovou produkty všech úrovní složitosti, ale i při nutnosti sladit ji ve všech státních strukturách.

Navrhování a design
Navrhování a design

K dnešnímu dni, opravy a stavební společnost BormanStavInvest s.r.o maximální úspěšně pracuje v oblasti navrhování objektů občanské a průmyslové použití různých úrovní, počínaje vytvořením koncepčního návrhu, jednořádkového diagramu, končící přípravou veškeré potřebné pracovní dokumentace a prováděním terénního dozoru (včetně projektů na rozšíření, rekonstrukci a sanaci stávajících budov a struktur).

Naše designová skupina byla vytvořena s cílem poskytovat nejvyšší úroveň projekčních, inženýrských a poradenských služeb ve veřejné a bytové výstavbě pro zákazníky s vysokými požadavky. Nejvyšší možné standardy kvality, dodržování regulačních a právních norem, použití nejnovějších technologií a nejlepších stavebních materiálů při přípravě projektů nám dává příležitost uspokojit přání zákazníků. Díky bohatým zkušenostem a pokročilým konstrukčním technologiím odborníci naší společnosti zohledňují všechny funkce zařízení a hledají optimální designová řešení.

Navrhování a design

Společnost BormanStavInvest poskytuje služby vývoje celé potřebné pro harmonizaci a stavební projektové dokumentace, včetně:

  • Architektonické řešení
  • Rozvoj územního plánování dokumentace-plánování projektů (generální plán, vertikální uspořádání území, zlepšení)
  • Konstrukční a prostorově plánovací řešení
  • Technologická řešení
  • Projektování inženýrských sítí a systémů: osvětlení, napájení, větrání, topení a klimatizace, video dohled, řízení přístupu a bezpečnostní systémy, požární signalizace a varování, atd.
  • Speciální oddíly projektové dokumentace: energetické účinnosti, ochrany životního prostředí, aktivity k zajištění požární bezpečnosti, inženýrsko-technické činnosti civilní obrany, aktivity v rámci prevence mimořádných událostí, akce na zajištění podmínek života je málo-mobile skupin obyvatelstva
  • Interiérový design
  • Vypracování odhadované dokumentace
  • Autorský dohled

Naším hlavním úkolem je zajištění vysoké technické úrovně a ekonomické efektivnosti projektových objektů, vytváření komfortních podmínek při provozu objektu a přirozené začlenění do městského prostředí.

Design

Vzhled interiéru, úroveň jeho pohodlí a funkčnost, použitelnost vytvořeného pracovního nebo obytného prostoru jsou definovány kvalitní návrh projektu. Jedná se o soubor dokumentace, který popisuje požadavky na dokončovací práce, prostorové plánování používané pro tento materiál a technické řešení.

Navrhování a design
Navrhování a design

Stavební společnost BormanStavInvest s. r.o provádí vývoj designových projektů pro kancelářské centra, byty a bytové domy, komerční instituce. V průběhu navrhování budov a staveb se počítají technické vlastnosti objektu, přání a požadavky zákazníka, stejně jako, která byla založena na výzdobě interiéru rozpočet.

Vývoj projektu provádí kreativní tým profesionálních architektů se značnými zkušenostmi s designem interiérů s přihlédnutím k inovativním technologiím a materiálům. Jsme si vědomi nedávných událostí a trendů v oblasti architektury a designu, v důsledku připraveni nabídnout Vám nejmodernější a optimální pro realizaci koncepce stylistické a funkční řešení, podle Vašich představ.

Navrhování a design

Fáze návrhu a složení interiérového designu:

Předprojektové práce

Provádění měření, zkoumání zdrojových dat a vlastností objektu. Vydávání zákazníka technické práce pro projektování, s popisem základních stylových priorit, funkčních požadavků a individuálních přání.

Plánování řešení

Vývoj funkční organizace ubytovacích zařízení na základě technické práce, s ohledem na konstrukční vlastnosti budovy a platných norem ve stavebnictví.

Umělecké řešení interiéru

Vývoj volumetricko-grafických a barevně texturních možností pro umělecké řešení navrhovaných prostor, představu o designu prvků interiéru, barev a doporučených typů povrchových úprav.

Pracovní dokumentace

Je vyvíjen na základě dohodnutých se zákazníkem plánování a uměleckých řešení interiéru.

Jsme vždy otevřeni ke konstruktivnímu dialogu s našimi zákazníky a jsme schopni vypracovat individuální nabídku přesně podle Vašich přání a potřeb.

Pomůžeme vám ve všech fázích výstavby

Kontaktujte nás a my uděláme Váš život jednodušší!