Výstavba objektů jakékoliv složitosti., Když profese — je náš život., Tým zkušených profesionálů., Více než 10 let na trhu., Moderní stavební technologie., Splníme váš sen., Jakost. Poctivost. Služby.

Úprava

Zlepšení různých oblastí k dnešnímu dni je možná nejnaléhavějším problémem pro velká města. Zvýšení objemu stavebních prací, výstavba průmyslových a občanských objektů, asfaltování silnic vede k nutnosti provedení celého komplexu určitých druhů prací na zkrášlování. Tyto práce mohou být dosažitelný výhradně týmem odborníků, z nichž inspektoři, odborníci pracující s distribučních sítí, inženýři projektanti, krajina návrháři.

Komplexní zkrášlování je komplex stavebních, krajinných a inženýrských prací zaměřených na vytvoření pohodlného a krásného prostředí kolem člověka. Jsou prováděny tak, aby místo bylo pohodlné, bezpečné a estetické. Úkoly a rozsah zlepšení lokality mohou být různé. Provádí se na soukromých územích, ve veřejných zónách, v malém měřítku nebo v celém městě.

Naše společnost nabízí projektování, výběr a dodávky materiálů, provádění stavebních, montážních, krajinných prací a údržby pozemku.

Díky obrovské zkušenosti akumulované za celé období činnosti společnosti BormanStavInvest s.r.o, můžeme směle prohlásit, že práce na zkrášlování území mohl probíhat jen postupně, v souladu s přísnou důsledností provádění stavebních prací. Pokud dojde k porušení některého z kroků zlepšení, mohou se vyskytnout vady práce a materiálů.

Krajinné práce jsou prováděny v několika fázích:

  • Značení území pro výrobu krajinných prací, re-měření výšky a úrovně pozemku, objasnění projektu.
  • Příprava místa na základě projektu zlepšení rolování stromů, demontáž zbytečných staveb a konstrukcí, odstranění půdy a odvoz odpadu.
  • Pokládání podzemních komunikací dešťové kanalizace, místní kanalizace, odvodňovací systémy a vodovodní potrubí, zařízení umělých nádrží.
  • Plánování pozemku podle projektu zkrášlování nalévání úrovní, vyrovnání místa, hromadění štěrku, písku, úrodné půdy.
  • Závěrečná fáze krajinných prací terénní úpravy, dlažba, instalace malých architektonických forem, montáž plotů, clony, markýzy.

Projekt komplexního zlepšení lokality se provádí individuálně. Důležitou roli hraje nejen rozsah a stav území a přání zákazníka, ale i zkušenosti projektanta krajiny, pomáháme mu představit dynamiku změn vnějšího vzhledu vašeho pozemku v následujících letech.

Jsme vždy otevřeni ke konstruktivnímu dialogu s našimi zákazníky a jsme schopni vypracovat individuální nabídku přesně podle Vašich přání a potřeb.

Pomůžeme vám ve všech fázích výstavby

Kontaktujte nás a my uděláme Váš život jednodušší!