Výstavba objektů jakékoliv složitosti., Když profese — je náš život., Tým zkušených profesionálů., Více než 10 let na trhu., Moderní stavební technologie., Splníme váš sen., Jakost. Poctivost. Služby.

Firma

Když profese je náš život., Tým zkušených profesionálů., Více než 10 let na trhu., Pokročilé stavební technologie., Splníme váš sen., Jakost. Poctivost. Služby., Výstavba objektů jakékoliv složitosti.

Kdo jsme?

Opravy a stavební společnost BormanStavInvest s.r.o pracuje v oblasti stavebních služeb od roku 2008. Během let práce se nám podařilo shromáždit odborníky ve stavebnictví. Naši odborníci mají stavební vzdělání a dlouholeté zkušenosti.

K dnešnímu dni společnost BormanStavInvest s.r.o — stabilní a dynamicky se rozvíjející podnik, který má rozvinutou strukturu, potřebnou k provedení komplexní opravy a stavební práce od fáze navrhovat a odhadovat dokumentace před uvedením objektu do provozu.

Dnes jsme aktivní a ambiciózní společnost, považuje k novým vrcholům stavebnictví, vážíme si a jsme pyšní na své dobré pověsti.

Hlavním úkolem naší společnosti je organizace pohodlné a včasné služby každému klientovi, profesionální personál, spolehlivost a kvalita!

Co dokážeme?

  • vypracování a sladění projektové a stavební dokumentace;
  • kompletní komplex stavebních a montážních prací jakékoliv složitosti (včetně přípravy, dokončení, provádění startovacích prací);
  • Komplexní výstavba obytných a komerčních budov;
  • rekonstrukce budov (rezidenčních a komerčních nemovitostí jakékoliv úrovně složitosti);
  • instalace komunikace, elektroinstalace;
  • opravy domů, bytů, kanceláří na klíč;
  • Organizace interakce všech účastníků výstavby;
  • Kontrola dodržování norem a kvality práce, spotřebního materiálu a načasování práce;
  • Zavedení stavebního zařízení do provozu.

Naše výhody

Pracujeme komplexně

Společnost BormanStavInvest s.r.o může zajistit realizaci všech fází projektu, od návrhu a odsouhlasení projektové dokumentace, dodávek materiálů, příprava objektu na výstavbu nebo rekonstrukci do provádění stavebních prací v jakékoliv složitosti montáže komunikace, být čistý řez dekorace.

Nabízíme flexibilní spolupráci

Naše společnost může působit jako dodavatel při provádění jakékoliv části práce v zařízení. V průběhu opravy nebo rekonstrukce jsou prováděny práce individuálně, aby byla zaručena účinnost bez ztráty kvality.

Garantujeme spolehlivost

Společnost BormanStavInvest s.r.o přísně dodržuje schválené odhady stanovené smlouvou lhůty a další podmínky spolupráce. Na dokončené práce a dodávané materiály jsou zárukou kvality.

Máme vlastní technickou základnu

Společnost disponuje vlastním parkem speciálních zařízení, veškerým potřebným nástrojem, vybavením, inventářem. To pomáhá šetřit čas a snížit náklady na výstavbu pro naše zákazníky

Používáme moderní technologie

Ve společnosti BormanStavInvest s.r.o Si můžete objednat stavební výstavbu panelových domů, nízký růst stavebnictví, domácí zlepšení základů, desek různých typů, provedení s použitím moderních materiálů a tak p. Pro každý objekt naši odborníci najít optimální technické řešení.

Transparentní ceny a žádné skryté náklady

Pomůžeme vám ve všech fázích výstavby

Kontaktujte nás a my uděláme Váš život jednodušší!