Architektonická a stavební společnost

O nas

Stavební firma BORMANstav s.r.o. byla založena jako soukromá stavební společnost registrací u Krajského soudu v Plzni.
Majitelé firmy s týmem stavebních profesionálů si stanovili za cíl vybudovat silnou a stabilní firmu, která bude plně uspokojovat potřeby investorů kvalitní prací za oboustranně přijatelné ceny v celém sortimentu stavebních prací v celé ČR.
BormanStav s.r.o.

Za svého působení na trhu si troufáme říct, že jsme se staly právě tou moderní stavební společností, pro kterou je kvalita, vysoká jakost prací a především spokojenost zákazníka tím nejdůležitějším.

Do náplně naší činnosti patří zejména: realizace veškerých novostaveb a rekonstrukcí občanských, průmyslových a jiných staveb, výstavba a rekonstrukce rodinných domů, zateplování budov a další služby spojené se stavební činností.

Kvalita stavebních prací je dána odborností pracovníků, kteří jsou pravidelně proškolování.

Rekonstrukce a stavba

Provádíme kvalitní rekonstrukce domů, bytů, koupelen, kuchyní a nebytových prostor v Praze a okolí. Rekonstrukce a stavby provádíme od roku 2008.

Zajišťujeme všechny stavební práce od drobných úprav až po kompletní rekonstrukce a stavby. Vás starý byt či dům proměníme na moderní a příjemné bydlení.

Provádíme stavby a rekonstrukce na míru, přesně podle Vašich představ. Samozřejmostí je pro nás veškeré poradenství a grafické 3D návrhy. Poradenství a konzultace před i v průběhu stavby nebo rekonstrukce jsou zdarma. Rádi Vám pomůžeme s výběrem materiálu, a najdeme optimální řešení celé přestavby.

Na klíč

Výstavba rodinných domů na klíč. Provádění zednických a obkladačských prací, oplocení, pokládky zámkové dlažby.

Svěřte stavbu svého rodinného domu profesionálům – ušetříte tím nemálo času i nákladů.Zajistíme za vás vše potřebné od projektu až po dokončovací stavební práce. Díky tomu Vám můžeme garantovat cenu i termín předání, a to vše se zárukou kvalitně odvedené,profesionální práce. Jsme schopni vyhovět i speciálním požadavkům při stavbě RD na “klíč”.

Stavíme i pasivní a nízkoenergetické domy.

Hlavní výhody stavby domu “na klíč”:

  • rychlejší realizace celé stavby
  • garance dodržení ceny
  • smluvní záruky a jasné podmínky
  • profesionální kvalita všech prací

NAŠI PARTNEŘI